| Jenis benang | DTY, filamen |
|---|---|
| Jenis | Monofilamen |
| Penggunaan | Merajut, Menenun, Menjahit |
| Pemanjangan | rendah |
| Kemasan | Bobbin Kertas Atau Bobbin Plastik |
| Jenis | Monofilamen |
|---|---|
| Pembayaran | Western Union, TT, L/C |
| Asal usul | Cina |
| Kualitas | Kelas AAA |
| Kemasan | Bobbin Kertas Atau Bobbin Plastik |
| Pemanjangan | 10%-20% |
|---|---|
| Ketahanan Kimia | Bagus sekali |
| Penolakan | 100D-1000D |
| Bahan | polietilen densitas tinggi (HDPE) |
| Kekuatan simpul | Tinggi |
| Gaya | Filamen |
|---|---|
| Penggunaan | Merajut, Menenun, Menjahit |
| Kilau | Semi membosankan, Trilobal Cerah |
| Pemanjangan | rendah |
| penyusutan | rendah |
| Kualitas | Kelas AAA |
|---|---|
| Pembayaran | Western Union, TT, L/C |
| Gaya | Filamen |
| Jenis | Monofilamen |
| Asal usul | Cina |
| Bahan | polietilen densitas tinggi (HDPE) |
|---|---|
| Diameter | 0.1mm-5mm |
| Ketahanan abrasi | Bagus sekali |
| Pemanjangan | 10%-20% |
| Kelembutan | Lembut |
| penyusutan | rendah |
|---|---|
| Gelendong | Bobbin Kertas atau Plastik |
| Diameter | 0,08-0,5 mm |
| Jenis | Monofilamen |
| Kualitas | Kelas AAA |
| Kekuatan | Tinggi |
|---|---|
| Ketahanan abrasi | Bagus sekali |
| Diameter | 0,1-1,0mm |
| Tahan Panas | Tinggi |
| Ketahanan Kimia | Bagus sekali. |
| Kekuatan simpul | Tinggi |
|---|---|
| Pemanjangan | 10%-20% |
| Ketahanan suhu | -40℃-80℃ |
| Penolakan | 100D-1000D |
| Kelembutan | Lembut |
| penyusutan | rendah |
|---|---|
| Pembayaran | Western Union, TT, L/C |
| Penggunaan | Merajut, Menenun, Menjahit |
| Kilau | Semi membosankan, Trilobal Cerah |
| Gaya | Filamen |